Kontakt

Tłumaczenia

Za stronę obliczeniową przy tłumaczeniach standardowych przyjmuje się 1800 znaków ze spacjami, przy tłumaczeniach przysięgłych 1125 znaków ze spacjami. Prosimy o zapoznanie się z cennikiem tłumaczeń.

Wykonujemy kompleksową usługę tłumaczeniowa zarówno ustną jak i pisemną. Wszystkie teksty są dodatkowo analizowane pod względem poprawności językowej wykonanego tłumaczenia. Posiadamy w ofercie tłumaczenia standartowe (7 dni) i tłumaczenia ekspresowe (2 dni). Cennik tłumaczeń, których termin realizacji wynosi 24 godziny, jest ustalany indywidualnie. Szanując Państwa czas umieszczamy na stronie czytelny cennik usługi, jednak w każdej chwili pomagamy Państwu wycenić tłumaczenie i zaproponować ciekawe rozwiązania.

Korzystając z naszej oferty możecie Państwo zaoszczędzić do 40%, ponieważ oferujemy atrakcyjne ceny, a objętość strony rozliczeniowej zwiększyliśmy do 1800 znaków ze spacjami. Przy większych zleceniach i stałej współpracy oferujemy Państwu atrakcyjne rabaty, natomiast niewielkie i powtarzalne zlecenia możemy wykonać gratisowo.

Za termin przyjęcia uznaje się dzień następny po wręczeniu zlecenia, także przy realizacji terminów ekspresowych. Zlecenia o charakterze ekspresowym są wykonywane i przyjmowane w dni wolne od pracy i weekendy i tłumaczone do 12 stron obliczeniowych. Zlecenia ekspresowe są zwyczajowo droższe o 30%, jeżeli natomiast zdecydujecie się Państwo na korektę wykonaną przez native speakera, wartość zlecenia wzrasta o 50% od ceny bazowej.

Wyliczenie wartości zlecenia jest dokonywane na podstawie gotowego przetłumaczonego tekstu na język docelowy. Do zlecenia zawsze dołączamy aneks, czyli czytelny opis, który zawiera wartość obliczeniową poszczególnych części i wartość całego wykonanego tłumaczonego tekstu. Zlecenie dostarczamy na każdym wskazanym przez Państwa nośniku elektronicznym i w formie tradycyjnego wydruku.

Na prośbę klientów przedstawiamy referencje. Odpowiadamy za weryfikację językową, jakość merytoryczną, językową i leksykalną wykonanego tłumaczenia.

Oferujemy pomoc językową podczas organizacji prezentacji, imprez okolicznościowych i ważnych wydarzeń. Obsługujemy także międzynarodowe konferencje. W razie pytań prosimy o kontakt z Działem Tłumaczeń: tel (71) 79 48 033 lub tlumaczenia@szkoleniajezykowe-komunikacja.pl

Wszystkie ceny można negocjować.